Hakkımızda

Sade Balık Antalya, Antalya’ya yenilikçi bir soluk getirmek amacıyla genç, dinamik ekibiyle 2021 yılında hizmet vermeye başladı. Sade Balık 7’den 70’e tüm misafirlerimizin memnuniyeti ve mutluluğu için faaliyetine devam etmektedir.

Sade Balık Mutfağı ‘’Yenilenmezsen Yenilirsin…’’ ilkesini kural bilerek alışmış olduğunuz lezzetleri Türk ve Dünya Mutfağının ezgilerini bir araya getirerek yenilenerek eşşiz bir lezzet deneyimi sağlamaktadır.

Oyun Alanımız alanında uzman Eğitim Koçları tarafından hizmet vermektedir. Çocuklarınızın güvenliği ve mutluluğu en önem verdiğimiz konular arasında yer almaktadır. Sade Vip odalarımız 4-30 kişi kapasiteyle Özel günlerinizde, Toplantılarınızda , Sunumlarınızda, Kutlamalarınızda sizlere ev sahipliği yapmak amacıyla tasarlanmıştır.

Açıldığı günden bugüne 60.000’den fazla kişiye kaliteli hizmet deneyimini sağlayan Sade Balık sektöründe öncülük edebilmek adına misafirlerimizin memnuniyetini esas alınarak geri dönüşlerin her birini dikkate alarak her geçen gün yenilenerek hizmetine devam etmektedir.

Ürün ve hizmet kalitemiz ile alternatifi düşünülmeyen, sektöründe örnek gösterilen, çalışanların kariyerinde son halka olabilen, müşteri taleplerine göre yeni yatırımlar gerçekleştiren, insana ve çevreye saygıyı, müşteri memnuniyeti ile birlikte temel ilke edinmiş, aile sıcaklığında lider bir kuruluş olmak misyonumuzdur.